LOADING

Czym zasłonić balkon przed gapiami

Czym zasłonić balkon przed gapiami

by Mati 29 października, 2020

Na pewno wiele osób nie czuje się komfortowo na swoim balkonie. Siedzimy, pijemy kawę albo bawimy się z dzieckiem, ale z dołu albo z naprzeciwka sąsiad z zainteresowaniem patrzy, co my tam robimy. Niestety ciekawość ludzka nie ma granic, dlatego trzeba będzie znaleźć sposób żeby sobie z tym poradzić. Jak to zrobić? Rozwiązaniem, które jest stosowane dzisiaj są osłony balkonowe na wymiar, które spełnią nasze wymagania. Osłony wykonane zostały z najlepszych materiałów, dlatego są:

– estetyczne,

– odporne na czynniki atmosferyczne,

– wytrzymałe i trwałe,

– łatwe w montażu.

Niska cena to kolejny atut, dlatego wiele osób się tym zainteresuje. Warto stawiać na coś, co zostało wykonane przez firmę, która się na tym bardzo dobrze zna. W ten sposób otrzymamy produkt wysokiej klasy, który przez wiele lat będzie służył nam na balkonie. To dla nas ma bardzo duże znaczenie, bo kupujemy coś raz i zapominamy o osłonie na balkon. 

Montaż i demontaż osłony

Jeśli chcemy zrobić to w łatwy i szybki sposób to pomogą nam w tym opaski zaciskowe, które firma dokłada nam gratis. Gdybyśmy chcieli później zmienić opaski albo nam się po kolejny zdejmowaniu zniszczą to nie ma problemów z ich dokupieniem. Montaż jest łatwy przez bardzo proste rozwiązanie, jakim są oczka kaletnicze. Producent zadbał o to żeby były wykonane w odpowiednim miejscu. My wtedy nie musimy tego robić sami, a zatem mamy coś, co będzie bardzo trwałe i bezpieczne.

Zamawiamy osłonę na wymiar

Nie ma żadnych problemów z zamawianiem osłony na dowolny wymiar. Jeśli chcemy mieć osłonę w jednym kawałku to jej całkowita długość nie może przekraczać dwudziestu pięciu metrów, a zatem trzeba będzie sprawdzić czy mamy duży balkon czy to rozmiar raczej standardowy. Najczęściej rozmiar nie przekracza siedmiu metrów, a to oznacza, że można będzie skorzystać z gotowych ofert przygotowanych przez firmę, która się tym trudni. W ten sposób mamy wszystko, co jest nam potrzebne i nie trzeba czekać na realizacje zamówienia. Czekamy jedynie aż paczka z osłoną balkonową dotrze do nas do domu.

Social Shares

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *