Modna kreacja na wesele

Sezon ślubów i wesel rozpoczął się na dobre. Czerwiec, a następnie sierpień to jedne z najbardziej popularnych miesiąców, w których odbywają się uroczystości. Bowiem jak głosi stary przesąd, litera R w nazwie miesiąca, zwiastuje trwałe i szczęśliwe małżeństwo. Wiele par nadal wierzy w ten zabobon. Dlatego warto, przygotować się wcześniej do tego wydarzenia, zbliżającego się szybkimi krokami.

A więc jaką sukienkę wybrać, aby wyglądać modnie i elegancko?

W tym roku najmodniejsze sukienki na wesele, to przede wszystkim długie, o zwiewnym kroju, wiązane w talii. Krótkie, obcisłe sukienki, często niewygodne i krępujące nasze ruchy odeszły do lamusa. Teraz stawiamy na kobiecość, lekkość i wygodę. Romantyczne, zwiewne sukienki, z dużą ilością falban i warstw, to najsilniejszy trend,a dekolt typu halter, pięknie podkreśli nasze ramiona. Kolorem królującym wśród tegorocznych stylizacji będzie, głęboki, elegancki granat, to nowa czerń, która nie każdemu się spodoba. Jeżeli nie lubimy takich ciemnych kolorów, nic straconego! Na drugim miejscu plasują się pastelowe kolory, w odcieniu lawendy czy wrzosów. Ostatnie miejsce na podium zajmuje piękny odcień błękitu z domieszką szarości. Wybór jednego z tych kolorów sprawdzi się u każdej kobiety.

Wybór odpowiedniego stroju na wesele

Zacznijmy szybciej rozglądać się za sukienką, niż na tydzień przed uroczystością. Unikniemy wtedy stresu i niepotrzebnej bieganiny. Obecnie często zdarza się, że kobiety zaproszone na ślub, wysyłają zdjęcia swoich kreacji na konwersacje grupowe, utworzone przez gości weselnych. W ten sposób, wykluczymy powtarzające się sukienki na ślubie. Doskonale wszystkie wiemy, że nie ma nic gorszego niż druga kobieta ubrana tak samo jak my. Jeżeli jednak wam to nie przeszkadza, możecie nawzajem pogratulować sobie gustu i świetnie się bawić. Założenie czarnej sukienki, nie będzie dobrym pomysłem. Warto wcześniej zapytać o zdanie Pannę Młodą, czy nie będzie mieć nic przeciwko takiej kolorystyce. Chociaż już mniej, ale nadal czerń postrzegana jest z żałobą i smutkiem, której „nie wypada” założyć na wesele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Przykładowa oferta czyszczenia tapicerki i prania narożników
Next post Prezent dla niemowlaka