Jak otworzyć w Polsce spółkę

Zadanie nie jest łatwe, dlatego samodzielnie tego nie robimy. Warto skontaktować się z biurem rachunkowym, w którym będą pracowały osoby z wiedza i doświadczeniem. W ten sposób można będzie liczyć na o wiele szybsze założenie spółki. Przy specjalistach czas wykonania tego zadania to tylko dwadzieścia cztery godziny. Warto, zatem wybrać biuro rachunkowe dla spółki i przekonać się, co dla nas przygotowali. Ich pomoc jest niezastąpiona dla każdego chcącego założyć spółkę w naszym kraju. 

Przygotowanie dokumentów do rejestracji spółki

Dokumentów jest bardzo dużo. Na początek konieczne będzie przygotowanie wniosek do KRS. Ważne jest również zgłoszenie do VAT-R i NIP-8. To jednak nie cała dokumentacja, jaka będzie potrzebna, aby spółka można działać w Polsce. Jeśli załatwimy te sprawy to teraz przyszła pora na dokumentacje do ZUS oraz CRBR. Nie można również zapominać o przygotowaniu deklaracji PCC-3. Korzystając z pomocy biura rachunkowego można liczyć na pełne wsparcie księgowe jak i prawne, co w tym przypadku jest bardzo potrzebne.

Prowadzenie spółki w Polsce

Wszyscy, którzy chcą prowadzić spółkę w Polsce wiedzą, że jest to proces skomplikowany i trzeba wspierać się kimś, kto się tym, na co dzień zajmuje. Biuro rachunkowe powinno mieć bardzo duże doświadczenie i powinno zatrudniać osoby, które na prawie księgowym znają się bardzo dobrze. Wtedy wypełnianie wszystkich dokumentów pójdzie im o wiele łatwiej. My skupiamy się na klientach, a księgowi skupiają się na wszystkich ważnych rozliczeniach. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Jak poprawnie obliczyć powierzchnię użytkową nieruchomości
Next post Wybieramy pościel do hotelu