Ile wydać na telefon? Sprawdzamy

Na pewno wiele osób się zastanawia nad tym ile można wydać na telefon żeby spełniał nasze oczekiwania? Problem w tym, że te oczekiwania są bardzo różne. Jedni powiedzą, że dzwonią raz na jakiś czas, dlatego im nie jest potrzebny super wydajny procesor czy szybka pamięć RAM. Nie potrzebują również zbyt dużej ilości wbudowanej pamięci. Inne osoby korzystają z teflony wiele razy dziennie. Robią dużo zdjęć i grają w wymagające gry, co oznacza, że ich telefon powinien mieć wiele pamięci RAM i bardzo szybkie procesory. W tym pierwszym przypadku można wybrać ogłoszenia sprzedam huawei i tam znajdziemy modele dla siebie. Chińska marka ma wiele telefonów i to bardzo dobrej jakości. Można za kilkaset złotych mieć nowy telefon z dobrymi parametrami, co dla mało wymagających wystarczy.

Telefony z bardzo dobrymi parametrami

Jeśli mamy mieć 6 czy nawet 16GB pamięci RAM, do tego wbudowaną pamięć 256GB to cena automatycznie rośnie. To nie będzie o sto procent wyższa cena tylko o kilkaset procent. Zwykły telefon, który ma 4GB RAM z firmy huawei może kosztować sześćset złotych, ale jeśli ma być RAM-u kilkukrotnie więcej to może kosztować i pięć czy sześć tysięcy. To, dlatego trzeba się będzie dokładnie przyjrzeć rynkowi.

Parametry, z których nie korzystamy

Trzeba pamiętać o tym żeby nie wybierać parametrów na wyrost. To tak samo jak z komputerem. Jeśli ktoś nie gra w super gry to nie kupujemy super komputera za duże pieniądze. Jeśli wybraliśmy drogi telefon to tylko, dlatego że będziemy teraz te jego wszystkie parametry wykorzystywać. Wtedy to ma sens i wtedy można będzie się taką ofertą zainteresować. Warto dokładnie sobie taki zakup przemyśleć. Jeśli wydamy tysiące złotych, a z telefonu korzystamy raz na jakiś czas to tak naprawdę szkoda było na to naszych pieniędzy. Dopasowanie telefonu wcale nie jest takie skomplikowane. Po prostu trzeba się zastanowić nad tym, co będziemy z nim robić i wtedy wszystkie potrzebne parametry uda się dopasować.  Na pewno wtedy z użytkowania telefonu jak i z jego ceny będziemy o wiele bardziej zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Wymarzona suknia ślubna
Next post Dlaczego warto wybrać kosmetyki marki Gift Of Nature