Dobrze oświetlona łazienka dla lepszej funkcjonalności

W łazience spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego trzeba zastanowić się nad tym jak dużo punktów świetlnych ma się tam znaleźć? To bardzo ważne, bo jeśli planujemy łazienkę to lepiej wyprowadzić wszystkie instalacje, które w przyszłości będą potrzebne. Nie będziemy przecież zrywać płytek żeby powiesić dwa kinkiety do łazienki. Znowu podłączenie kinkietów do gniazdka nie wygląda najlepiej. Jeśli zaplanujemy wszystko wcześniej to będzie nam później łatwiej z tym, co potrzeba dopasować i zamontować. 

Model nad lustro

Można zamówić piękny model kinkietu nad lustro, który daje naprawdę bardzo dużo światła. Jest to rozwiązanie komfortowe, dlatego golenie się czy robienie makijażu jest łatwiejsze. Model AQForm zaliczana się właśnie do tego grona. Mamy tutaj podłużny kinkiet, który maksymalnie może mieć dziewięćdziesiąt trzy centymetry. Jest za to wąski, bo ma jedynie dziewięć centymetrów.

Zalety modelu AQForm Lens Line

– posiada wbudowany moduł LED,

– można wybrać sobie barwę światła,

– do wyboru mamy różne kolory,

– dostępne są różne długości,

– konstrukcja jest bardzo trwała i solidna.

Jeśli wybierzemy ten model to idealnie będzie wyglądał w nowoczesnej łazience. Długość można dopasować sobie do wielkości lustra, a zatem wystarczy przejrzeć ofertę i wybrać sobie taką długość, jaka jest nam potrzebna.  Cena tego modelu jest atrakcyjna i można ją sprawdzić na https://boxlab.pl/kinkiet-lazienkowy gdzie znajdują się również inne modele. Dopasowanie kinkietu dzięki temu sklepowi jest o wiele łatwiejsze i każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Oferta opiera się na bardzo znanych producentach. Ciągle pojawiają się jakieś nowe wzory, kształty czy kolory. To oznacza, że cały czas można zmieniać swoją łazienkę tak, aby nam odpowiadał klimat, jaki stworzyliśmy.  Kupowanie przez Internet oszczędzi nam bardzo dużo czasu. W sklepie internetowym są wyprzedaże i wtedy można kupić jeszcze taniej czy opisany model kinkietu czy inny. Jest ich bardzo dużo, dlatego jeśli tylko ktoś aranżuje swoją łazienkę to na pewno tam znajdzie wszystko, czego mu trzeba.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous post Super nowoczesna lampa wisząca do mieszkania
Next post Dlaczego ważne jest dla nas dużo energii podczas odchudzania